Franchise

Rush Coffee yatırımcısına güvenilir, kurumsal ama yormayan, kazandıran konseptiyle , butik kahve hizmetini vermektedir. Hizmet vermeye başladığı 2016 yılında Rush Coffee yaptığı ve planladığı stratejik yatırımlarıyla marka değerini her geçen gün arttırmaktadır. Yatırımcısına , lokasyon seçimi, mimari projelendirme, personel eğitimi, sosyal medya desteği ve işletme yönetim egitimi de vererek ,kazandiran bir yatırım imkanı sunar. Dünya kahve kültürü gittikçe yerelleşmekte ve giderek daha geniş bir kesim tarafından benimsenmektedir. Birçok uluslarası kahve zinciri sektörde boy göstermiş ve hızlı bir büyüme sürecinden geçmiştir.

Rush Coffee sektördeki yerli ve butik marka açığını kapatmaya yönelik akılcı kurumsallık, sürdürülebilir kar marjı , güvenilir ve süreklilik arz eden bir hizmet vermektedir. Sektördeki büyüme potansiyeli, marka güvenilirliği, zengin kahve çeşitliliği ve yatırımcısına kazandıran konseptiyle Rush Coffee oldukça keyifli ve karlı bir markadır.

Rush Coffee , düşük yatırım, işletme maliyeti ve kurumsallığı ile bütün uluslararası kahve zincirlerinden farklılık gösterir. Ürünlerini yatırımcıya ve müşterilerine sunarken tada, değere, ulaşılabilirliğe, sağlık ve hijyen kurallarına dikkat eder.

Rush Coffee , markalaşma süreci için gerekli tüm pazarlama kanallarından faydalanılır. Kendine özgü konsepti ve kurumsallığı ile kahveden zevk alan müşterilerinin tercih edilen markasıdır.

Bayimiz olmak için aşağıdaki formu doldurun size ulaşalım.